Drzwi zewnętrzne

Budujesz dom, remontujesz mieszkanie i szukasz dobrych, solidnych i bezpiecznych drzwi? Wpisz w wyszukiwarkę drzwi zewnętrzne Lublin a zobaczysz jak szeroki wybór oferujemy i wybierzesz idealne drzwi wejściowe do swojego domu lub mieszkania.
Drzwi zewnętrzne to drzwi montowane na zewnątrz budynku, stanowią wizytówkę Twojego mieszkania lub domu. Muszą być bezpieczne i solidne – chronią Ciebie, Twoich bliskich i Twój azyl przed nieproszonymi gośćmi, zimnem i hałasem. Drzwi zewnętrzne to między innymi drzwi antywłamaniowe, z certyfikowanymi zabezpieczeniami i zamkami.
Drzwi wejściowe mają często systemy antywyważeniowe – tak zwany wręb francuski.
Drzwi zewnętrzne mają konstrukcję wzmocnioną profilami stalowymi i obłożone są płytami, z reguły drewnopodobnymi. Wypełnienie drzwi stanowi dodatkowa warstwa termoizolacyjna, która nie pozwala wniknąć zimnu do wnętrza Twojego mieszkania. Dodatkową izolację przed zimnem stanowi podwójny system uszczelek – na obwodzie skrzydła drzwi i na ościeżnicy. Takie uszczelnienie powoduje, że współczynnik przenikania ciepła jest bardzo niski i zgodny z normami europejskimi w zakresie energooszczędności.
Drzwi zewnętrzne mogą być wykonane w okleinie naturalnej lub drewnopodobnej i w różnych kolorach. W ten sposób masz pewność, że dopasujesz drzwi do wnętrza swojego mieszkania. Drzwi wejściowe mogą być także przeszklone – z reguły do takich drzwi stosuje się szkło matowe, ale wybór należy do klienta.
Drzwi bez przeszkleń mogą być gładkie lub tłoczone w atrakcyjne wzory, których szeroki wybór znajdziesz w naszym sklepie.
Drzwi zewnętrzne drewniane, zarówno pełne jak i przeszklone lepiej pasują do domów jednorodzinnych. Stalowe drzwi są dobrym rozwiązaniem stosowanym w obiektach przemysłowych. Oferujemy także drzwi dwuskrzydłowe.
Drzwi zewnętrzne to także szeroki wybór ościeżnic i progów, dopasowanych stylem do drzwi i mieszkania.
Drzwi zewnętrzne to wybór popularnych rozmiarów – szerokość 80 cm i 90 cm. Jednak na zamówienie możemy wykonać drzwi na nietypowy rozmiar. Nasz profesjonalny personel pomoże Ci w wyborze i dobierze w porozumieniu z Tobą najlepsze drzwi dla Ciebie i Twojego mieszkania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *